İletişim

Hurdacı İstanbul hurda alım merkezi iletişim bilgileri.

 

İletişim

Whatsapp İletişim Hattı : 0533 361 2013

Adres : Çeliktepe Mah. Dutluk Sokak No:22 4.Levent / İSTANBUL
Tel : 0(212) 268 25 00
GSM : 0533 361 2013


Kroki :

 

Eski Metal Alımı
Hurda malzemeler, genellikle çeşitli metallerden oluşmaktadır. Kullanım miladı dolan ev eşyaları, araçlar ya da diğer eşyalar, geri dönüşüm işlemleri sonucunda tekrar kullanım alanlarına yönlendirilmektedir. Eski hurda alımı konusunda en işlek ilimiz İstanbul’dur. Hurdacı firmaların en çok bulunduğu İstanbul, birçok metal hurdayı bulabileceğiniz bir ilimizdir. Eski hurda alımı konusunda bilgi ve hizmet alabileceğiniz İstanbul’ da firmamız ile güvenebileceğiniz destekler alabilirsiniz. Eski metal alım fiyatları konusunda firmamız ile birebir görüşerek bilgi alınız.
Eski hurda alımı konusunda birçok sınıflandırma yapılabilir. Eski hurda kategorisine giren malzemeler, eski ev eşyaları, kablolar, musluklar, alüminyum malzemeler ve daha sayılabilecek birçok malzeme sayılabilir. Hurdacı firmaların büyük bir rağbet gösterdiği hurda malzemeler, gelişmiş ülkelerin en çok ilgi gösterdiği alandır. Geçtiğimiz senelere göre 2016 senesinde bu alana olan ilginin artması beklenmektedir. Eski metal alım fiyatları malzemenin cinsi, tonajına göre değişkenlik göstermektedir. Bu konunda ihtiyacınız olan malzeme ve miktarına göre net bilgi alabilirsiniz.
Hurdacı firmalar günümüzde en çok demir, bakır, sarı ve alüminyum hurda malzemelere ilgi gösteriyor. Kullanım işlevini yitirmiş olan malzemeler, geri dönüşüm merkezleri sayesinde farklı alanlarda kullanılmak üzere ayrılıyor. Eski metal alım fiyatları çok fazla değişkenlik göstermezken 2016 senesinde gördüğü talebin artması ile artış göstermesi beklenen bir alandır. Firmamız ile iletişime geçerek malzeme fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.